У Чикаго відкрилась виставка українського мистецтва «Довгий шлях до свободи»

Українське мистецтво між революцією та війною

 

«Довгий шлях до свободи»  виставка, організована Українським інститутом сучасного мистецтва у Чикаго. Експозиція демонструє події, що відбулися впродовж останнього року в Україні, а також сучасну складну суспільно-політичну ситуацію. Адже зараз країна переживає чи не найбурхливіший період з часів здобуття незалежності.

 

Експозиція виставки «Довгий шлях до свободи»

 

Основу експозиції «Довгого шляху до свободи» складають цифрові, графічні та фотороботи українських митців. Виставка поділена на три тематичні частини. «Дихання Майдану» — перша з них — демонструє унікальний дух протестного руху 2013-2014 років на Майдані

Незалежності, який став епіцентром активності громадян та подальшого насильства. «Бачення травми» показує спустошення, що стало результатом сепаратистської діяльності і війни на Сході України. «Мистецький Барбакан» — третя частина експозиції імпровізована галерея цифрових зображень, яка функціонувала на барикадах минулої зими у Києві.

 

Експозиція виставки «Довгий шлях до свободи»

 

Учасники виставки: Олександр Чекменьов, Оксана Чепелик, Роман Громов, Дар'я Кольцова, Олекса Манн, Роман Михайлик, Анастасія Некипела, Марія Павленко, Влада Ралко, Степан Рябченко, Іван Семесюк, Микита Шаленний, Андрій Сидоренко, Микита Завілінський.

 

Куратори: Аліса Ложкіна та Андрій Сидоренко.