У ЦУМі пройде відкрита зустріч із чотирма сучасними митцями

27 січня о 16.00 в столичному ЦУМі (Київ, Хрещатик, 38, 7 поверх) відбудеться відкрита арт-зустріч з українськими сучасними митцями – Олександром Корбаном та Андрієм Кальковим (обидва – стріт-арт), а також Юрієм Ковалем (живопис) і Юрієм Мусатовим (колекційна кераміка). Вхід для всіх бажаючих – вільний.  

 

У ході зустрічі автори розкажуть про поточні проекти, а також поділяться творчими планами на найближче майбутнє. Крім того, директорка Sky Art Foundation Юлія Островська обіцяє вперше презентувати публіці ролик, знятий за мотивами перформансу Олександра Корбана. «Це дуже важливий проект, який ми з Сашею та знімальною групою компанії HolodropFilms готували тривалий час. Вирішили спочатку показати його в Україні, а пізніше – представити світовій публіці. Можливо, презентувати на фестивалях короткометражних фільмів», – розповідає Юлія Островська.

 

Робота Андрія Калькова

Надано організаторами

 

Творчі зустрічі з авторами проектів, що з ними працює Фонд, стануть звичною практикою, обіцяє засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

 

«Живе спілкування з художниками – це те, чого зараз всім не вистачає, щоб глибше познайомитися з сучасним мистецтвом. Ми готові надавати таку можливість на регулярній основі», – зазначає він.

 

Нагадаємо, в грудні в ЦУМі відкрилася виставка сучасного мистецтва «Triangle», присвячена триріччя діяльності фонду Sky Art Foundation. На виставці представлені роботи чотирьох сучасних авторів різних напрямків творчості – Юрія Коваля, Юрія Мусатова, Олександра Корбана і Андрія Калькова. Експозиція триватиме до 30 січня включно. 

 

Ініціатор проведення заходу – Sky Art Foundation.