У Дніпрі поговорять про фемінізм

9 березня в галереї Артсвіт у Дніпрі відбудеться лекція кураторки Наталії Лобач про вплив ідей фемінізму на мистецтво XX-XXI століття. Сенс Міжнародного жіночого дня сьогодні є спотвореним. Ініціатори заходу вирішили використати можливість звернути увагу на права жінок, солідарність у боротьбі за них та запрошують гостей галереї приєднатися до лекції та обговорення. 

 

Кадр із фільму мисткині та феміністки Лінн Хершман-Лісон !Women Art Revolution: A Secret History (!Жінки Мистецтво Революція: Таємна історія)


Слухачки та слухачі лекції дізнаються, як мисткині вплинули на зміну свідомості та хто з українських художниць долучився до світового руху.

 

Початок о 19.00.

Вхід вільний. 

 

* * *
Наталія Лобач — кураторка культурних проектів, арт-менеджерка галереї сучасного мистецтва Barannik. Захід організовано спільно з ГО "Гендерний клуб Дніпро".

Гендерний клуб Дніпро — громадська організація, що сприяє реалізації принципів гендерної рівності, недискримінації, рівних можливостей, шляхом проведення інформаційних компаній, організації масових просвітницьких заходів.