У Дніпрі пройде ІІІ Форум креативних індустрій

14–15 листопада 2017 року в Дніпрі відбудеться ІІІ Форум креативних індустрій «Україна — світу».

 

Мета форуму — показати експортний потенціал українських креативних індустрій і представити проекти в сфері культури і креативності, що можуть бути цікаві закордонним партнерам та інвесторам.

 

Захід збере разом 200 учасників: автори і розробники проектів, творчі підприємці, менеджери культури, представники профільних організацій з різних регіонів України, а також представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери громад, експерти, інвестори.

 

YourStory.com

 

В рамках форуму будуть представлені успішні проекти в сфері культури і креативності з різних регіонів України, а також нові проекти, що шукають фінансування та партнерів. В рамках форуму учасники також обміняються досвідом просування проектів на міжнародному рівні та окреслять кроки, які необхідно зробити і розробникам проектів, і центральним органам влади та чиновникам на місцях, щоб допомогти залучити зарубіжні інвестиції для українських креативних індустрій та сприяти експорту їх продукції та послуг.

Програма події охоплює всі тематичні напрямки культурних і креативних індустрій — від суто мистецьких до технологічних.

 

В програмі форуму:

- Презентації проектів учасників

- Історії успіху від досвідчених практиків креативних індустрій

- Дискусії та обговорення

- Виставка рекламних матеріалів та продукції учасників

- Вільне спілкування

 

Для участі у форумі необхідно зареєструватися за посиланням та отримати підтвердження від Організаційного комітету. Реєстрація триває до 22 жовтня 2017 року. Відібрані учасники отримають підтвердження участі та детальну інформацію щодо логістики 1 листопада 2017 року.

 

Учасникам, які хочуть представити свій проект або виступити з доповіддю необхідно також зареєструватись і надіслати свою презентацію на адресу pr@pomogaem.com.ua.

 

Для презентації на Форумі запрошуються проекти в сфері культурних та креативних індустрій наступних категорій: бізнес-проекти, соціальне підприємництво, некомерційні проекти, які ще не реалізовані або шукають можливості свого розвитку чи масштабування. Презентація проекту має містити короткий опис, бюджет, маркетингову стратегію або план розвитку проекту. Також є можливість представити рекламні матеріали та продукцію в рамках виставки під час Форуму.

 

Форум «Креативні індустрії: Україна — світу» — це третя подія, присвячена креативним індустріям, що відбудеться в рамках проекту «Містки громадської активності» за фінансування Європейського Союзу.

 

Сайт Форуму 

Сторінка події на Facebook