У Дніпрі закриється мистецький простір Я Галерея

11 березня в арт-центрі Я Галерея у Дніпрі на Гусенка,17 відбудеться фінальна мистецька подія під назвою «Who Let The Dogs Out / Тепер гуляємо самі / випуск 2010 – 2017».

Назва вечора «Who Let The Dogs Out» перегукується із перформансом Алевтини Кахідзе шестирічної давнини «Я можу вигуляти вашого собаку», яким відкривалась інституція арт-центр Я Галерея у Дніпрі / тоді ще у Дніпропетровську.

 

Арт-центр Я Галерея у Дніпрі

На закриття власники знову вирішили запросити мисткиню аби разом згадати період часу існування простору з 2010 по 2017. Кахідзе запропонує ремікс своїх перформансів за цих шість років, а також виступить модераторкою події, що нагадує випускний у школі або коледжі та містить дві частини —офіційну і урочисту, де кожен із гостей за бажанням може взяти участь.

«Who Let The Dogs Out / Тепер гуляємо самі / випуск 2010 – 2017» — мистецька подія, яка має перетворити сум з приводу розставання із простором на усвідомлення, що час із Я Галерея змінив відвідувачів безповоротно, надав їм впевненості щодо розуміння подій сучасного мистецтва будь-де — у Дніпрі або у світі.

Початок о 19.00.
Вхід вільний.