У Харкові покажуть роботи випускників Дитячої архітектурної школи

21 червня о 18:00* в центрі сучасного мистецтва ЄрміловЦентр (м. Харків, пл. Свободи, 4, вхід з боку узвозу Пасіонарії) відкриється виставка робіт студентів Дитячої архітектурної школи. Більше 20-ти проектів приватних будинків та дослідження району між рікою Лопань та вулицею Полтавський шлях будуть представлені у кресленнях та макетах.

 

Усі зображення надано організаторами


Виставка буде цікава не тільки дітям, які прагнуть стати архітекторами, але й професійній спільноті та широкій громадськості. Адже через ці проекти ми можемо вести діалог про спільне майбутнє.


«La Dolce Vita — це історія про нові значення насолоди та легкості, про трансформацію ідеалів. Одним із головних викликів професії архітектора є формування цінностей. Робота з бажаннями: внутрішніми, успадкованими, нав’язаними чи недосформованими стала найбільшим випробуванням в ході навчання. Взаємодія була неймовірно цікавою тому, що саме ці люди змінять наш спосіб проживання, буденність, середовище, простори, зв’язки і це станеться швидше, ніж здається», — говорить засновник школи Богдан Волинський.

 


Протягом виставки у всіх охочих буде можливість записатись та прийти на майстер-класи для дітей від 8 до 14 років, які пройдуть 23-го та 26-го липня у виставковому просторі.

 


Дитяча архітектурна школа працює в Харкові з 2015 року. Протягом цього часу студентами Школи у довгих та коротких курсах стало понад 200 дітей у шести містах України. Заняття вирізняє ставлення до юних студентів як до партнерів, актуальні теми, пов’язані із викликами сьогодення, відкритість до нових ідей та постійний розвиток.

 

*о 18:30 відбудеться коротка вступна промова о 18:45 прес-тур виставкою