У Києві покажуть сучасну ілюстрацію з усього світу

Учетверте організовуючи міжнародну виставку на фестивалі "Книжковий Арсенал", Pictoric не лише представляє улюблених художників зі всього світу, але й використовує це як привід нагадати всім і самим собі: життя чудове. Понад 50 іноземних та українських ілюстраторів представлять свої роботи як візуальну відповідь на вічне запитання: "Що означає любити життя?".

 

Твір Йошіко Хади

 

У повсякденному житті часто стикаємося зі штучними "позитивними" картинками, які щось продають, з уїдливою карикатурою на політичні теми. Онлайн висміюємо ляпи та незвичні явища в численних мемах. Однак чи є альтернатива поспіхом створеним демотиваторам — сатира, яка спонукає рефлексувати над побаченим, прочитаним, пережитим? Нам досі бракує життєствердних творів, які говорили би «гумористично про вади» і «про пустощі, про вибрики на волі, про спалахи вітальні й життєлюбство, й гарячу кров», як писав Шекспір.

 

Каталог проекту

 

Цього разу у рамках виставки представлена візуальна панорама з ілюстративних постерів з п’яти континентів, автори яких походять з Польщі, Куби, Німеччини, Італії, Іспанії, Австрії, Франції, Норвегії, Південної Кореї, Аргентини, Бразилії, Японії, Португалії, Австралії, Чилі, Данії, Бельгії, ПАР, Ірану, Малайзії та інших країн.

 

Це проект про життєлюбність, іронічне ставлення до життєвих проблем і що важливо — самоіронію — те, що не дає спинитись, опустити руки або стати зарозумілими. У світі поганих новин, збройних конфліктів і кризи ми маємо шукати світле, творити і рухатися вперед.

 

Відкриття виставки та презентація каталогу відбудуться 17-го травня з 20.00 до 21.00 у залі Pictoric. Виставка  триватиме 17‒21 травня 2017 року.

 

Інформація про квитки та умови входу на фестиваль "Книжковий Арсенал" на сайті Мистецького Арсеналу.

 

Партнери проекту:  Tri: / Munken by Arctic Paper / Промпостачсервіс / Promsnabservis / Ya Gallery / Orthodox. Coffee/Illustration / Кнайп-клуб "Купідон" / MASLO

 

* * *

Клуб ілюстраторів Pictoric — це спільнота ілюстраторів, дизайнерів-графіків та художників. Створюють спільні проекти та залучають до них талановитих художників з різних країн для того, щоб популяризувати якісну сучасну ілюстрацію в Україні та закордоном на міжнародних фестивалях та книжкових ярмарках (серед них Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал", Tbilisi Book Days, Міжнародний фестиваль постерів та типографічного дизайну Plaster в місті Торунь (Польща), Франкфуртський книжковий ярмарок тощо). Також Pictoric організовує освітні заходи, майстер-класи та лекції.