У Києві презентують віртуальний музей культури та активізму Луганська!

Ґете-Інститут та молодіжна організація СТАН презентують перший в Україні віртуальний музей культури та активізму Луганська 2004-2013 років "Luhansk’s Art & Facts" 

 

 

На сторінках музею буде зібрана інформація про сучасні артефакти та культурні об’єкти Луганська, котрі були залишені там після окупації, а також культурні події та місцевих діячів культури. Мета проекту зберегти спогади про мистецтво окупованих територій.


Участь у відкритті музею візьмуть культурні інноватори та експерти музейної справи з-за кордону, зокрема, Мартін Дюсполь та Яна Браун з Музею Фрідріксгайн-Кройцберг в Берліні, а також митці, громадські діячі та активісти, чиє життя та діяльність безпосередньо пов’язані з Луганськом в окреслений період. Також на відкритті виступлять представники Ґете-Інституту в Україні та дослідники з організації СТАН. 


Презентація супроводжуватиметься арт-програмою від представників творчого середовища Луганська, які сьогодні стали вимушеними переселенцями, а також поп-ап бібліотекою з книжок, виданих у Луганську впродовж 2004-2013 років.

 

Презентація відбудеться 24 листопада о 18.00 у "Домі вільних людей".

 

Фото: Фейсбук-сторінка "Luhansk's Аrt & Facts"