У Києві пройде виставка «Швейцарський графічний дизайн»

1‒2 березня у Києві відбудеться виставка «Швейцарський графічний дизайн».

 

Інтернаціональний типографічний стиль був заснований у Європі в 1920-х роках як модерний графічний рух, який прагнув передати інформацію засобами графічного дизайну максимально коротко і чітко. У 1950-х роках Швейцарська школа додала в стиль бездоганний порядок і математичну точність, шляхом впровадження модульної сітки, завдяки якій графічний дизайн перетворився в ясний, об'єктивний, функціональний і естетичний спосіб візуальної комунікації.


Швейцарський стиль сильно вплинув на розвиток графічного дизайну. Сьогодні швейцарський стиль застосовується в оформленні рекламних плакатів, постерів, брошур, обкладинок книг, журналів, а також будь-якої корпоративної поліграфії. Дизайн у виконанні швейцарського стилю став соціально корисним і універсальним візуальним засобом передачі інформації.

 

1988
Виставка фотографій Мана Рея
Швейцарський фонд фотографії,
Музей Кунстхаус, Цюріх, Швейцарія


Сьогодні, в епоху нових технологій, коли основний масив інформації черпається з інтернету, дизайнери прагнуть до легкості і акуратності у виборі шрифту і візуального матеріалу, організації концепції оформлення простору. Завдяки своїм універсальним якостям швейцарський стиль досі затребуваний серед фахівців і є одним з найбільш впізнаваних напрямків графічного дизайну.


На виставці «Швейцарський графічний дизайн» буде представлено плакати Вернера Екера, Прісцили Бальмер, Іво Хехлен, Миколи Коваленка і Дмитра Буланова.

 

Захід пройде 1 і 2 березня в арт-холі Д12 за адресою Десятинна, 12.