У Києві відкриється міжнародна виставка, присвячена техно-ренесансу

The BURSA Gallery представляє свій перший проект «Dance, Dance, Dance» - міжнародну групову виставку за участі таких художників як Мішка Бочкарьов (Україна), Марія Городецька (Велика Британія), Сергій Нікітін(Україна), Ігор Окунєв (Україна), Анна Рочнова (Чеська Республіка), Кирило Савченков (Росія), Олексій Таруц (Росія), Вова Воротньов (Україна), Ярема Малащук та Роман Хімей (Україна).

 

Образ рейву, похований наприкінці 90-х, нещодавно воскрес, але цього разу ще далі на схід, ніж Східний Берлін. Однією з його обителей проголосили Київ, який західні пілігрими відкрили для себе разом із бунтом, вуличною демократією і всім тим, чому належить бути на північ від Стіни. Новий Схід, політико-поетична формація нового горизонту свободи й вітальної енергії, став дороговказом для тих, хто шукає життя поза межами фортеці Старого Світу.

 

 

Dance, Dance, Dance, дослідницька виставка присвячена техно-ренесансу та його контексту, також зосереджена на політичному картографуванні молодіжних культур, міфологізації простору за межами ЄС та продукуванні концепції "Нового Сходу", що намагається охопити колишні радянські республіки та країни Варшавського договору, працюючи з її західною презентацією та місцевою рецепцією. Спостерігаючи за самопроголошеними «новими берлінами», виставка розгляне пострадянську танцювальну сцену як яскравий симптом соціальних та політичних процесів поза межами вузького визначення Європи.

 

В рамках публічної програми у суботу, 11 листопада, о 12:00 відбудеться музичний перфоманс Олексія Таруца «Healthy live: Більше несамовитих марень».

 

Куратор виставки: Сергій Климко, Центр візуальної культури (Київ).

 

* * *

BURSA Gallery – новий арт-простір, створений для виявлення, підтримки та просування молодих художників із пострадянських територій. Також це дослідницький центр; нові виставки проводяться кожні три місяці під керівництвом нового куратора. Як освітній простір Bursa Gallery проводить лекції, семінари, кінопокази та інші культурні заходи.

 

BURSA Gallery повністю некомерційна частина проекту Bursa Hotel, що відкриється на Подолі 1 березня, 2018 року. У Bursa поєднується 33-кімнатний бутик-готель, Bursa Gallery, демократичне міське кафе "Білий Шум" та бар «1818» на даху. Натхненний баухаусом проект розташовано в будівлі 19 століття, яка наразі стає сучасним і відродженим духом простором. 

 

“Dance, Dance, Dance” on Facebook

The BURSA Gallery on Facebook