У Києві з’явилася нова арт-резиденція Radius

12 вересня на вулиці Казимира Малевича у Києві розпочав роботу новий простір, що відтепер стане місцем комунікації професійних скульпторів з України та усього світу. 

 

Усі зображення надано організаторами

 

“Простір організований таким чином, що в ньому можна жити, працювати та презентувати. Хотілось позначити місце, що стане точкою збору професійної спільноти, та всіх, кому цікаво тривимірне мистецтво. Для мене Radius – це початок великої роботи”, – відмітив засновник резиденції Олексій Золотарьов.

 

 

Першою резиденткою Radius стала італійка Ліза Парола з Турину, що була запрошена з лекцією “Політична роль скульптури в часи великих змін”. Ліза є кураторкою та журналісткою, вона співпрацює з фундацією Sardi Perl`Arte (Турин) та газетою La Stampa.

 

“Ця резиденція дала можливість дослідити український контекст, ці дні я провела між пам'ятками та студіями художників, тиждень в Україні – важлива історія для мене. Спасибі Radius”, – говорить мисткиня.

 

 

“Ми вирішили заповнити нішу, що була довгий час порожньою, адже скульптура сьогодні потребує дослідження та розвитку. Radius – це перш за все інституція, що сприятиме адвокації такого важливого медіа. Ми створили певний кластер, де будуть відбуватися експерименти та розвиватися практики, пов’язані з тривимірним мистецтвом”, – Катерина Рай, співзасновниця Radius.  

 

Резиденція діє у співпраці з КОНСХУ та ГО “Конгрес активістів культури”.