У КМДА працюватиме група фахівців, яка оцінюватиме дизайн міського простору

7 березня при Департаменті містобудування та архітектури КМДА було створено Секцію дизайну Архітектурно-містобудівної ради, до якої увійшла група фахівців, що будуть давати оцінку та рекомендації щодо змін в дизайні публічного простору Києва. Про це повідомляє видання Хмарочос з посиланням на статтю редактора видання Mistosite Ігоря Тищенко, який також увійшов до складу новоствореного органу.

 

Фото: Mistosite

 

Поруч з Ігорем Тищенком у складі Секції працюватимуть: дизайнер Ігор Скляревський, культуролог та викладачка Києво-Могилянської Академії Світлана Шліпченко, мистецтвознавиці Євгенія Моляр та Наталія Кондель-Пермінова, архітектори Влодко Зотов і Станіслав Дьомін, ландшафтний архітектор Максим Коцюба, дослідниця архітектури Катерина Гончарова та інші.

 

Проект реконструкції сходів з Пейзажної алеї на вулицю Гончарну, який було розглянуто на першому засіданні Секції. Незабаром з’явиться експертний висновок засідання

Фото: Mistosite

 

За словами Тищенка до завдань ради входить розгляд та оцінка архітектурно-дизайнерських, художніх, монументально-декоративних проектних пропозицій та архітектурних рішень щодо міського простору, надання рекомендацій та експертних висновків замовникам і розробникам проектної документації та органам виконавчої влади, публікація матеріалів розглянутих проектів.

 

Секція, як і вся рада, є дорадчим органом, який працює на добровільних засадах і колегіально розглядає питання містобудування і архітектури.