У Львові покажуть виставку живопису Юрія Коваля «Окреслена територія»

16 листопада о 17:00 у львівській галереї "Дзига" (Львів, вул. Вірменська, 35) відбудеться відкриття виставки живопису Юрія Коваля «Окреслена територія», яку вже цього літа встигли побачити кияни. 


Даний проект – це роздуми щодо проблем територіальної приналежності, закодовані у музиці та феномені танцю. Ти маєш відчувати зал, адже музика диктує свої умови, окреслюючи певні кордони. Чим впевненіше ти себе почуваєш, тим відвертіше, пластичніше і цілісніше виходить результат. Розмірковуючи над цим, я звертаю увагу на відчуття власного тіла під час танцю», – розповідає Юрій Коваль. 

 

Усі зображення надано організаторами

У кожній роботі автор акцентує увагу на людському тілі, пластиці, рухах, підкреслюючи таким чином унікальність природи людини. Під час експозиції буде представлено 7 творів, більшість з них автор створював впродовж 2017 року. 

 

«Роботи Юрія Коваля сповнені символів та глибинної філософії. Ця серія не стала виключенням – у притаманній йому гіперреалістичній формі автор розслідує суть територіальної цілісності як суспільної проблеми, так і проблеми внутрішнього світу людини”, – підкреслює директор Sky Art Foundation Юлія Островська. 

 

 

Організатори: благодійний фонд Sky Art Foundation та Мистецьке об'єднання Dzyga.

 

Виставка буде проходити з 17 листопада до 10 грудня включно. Вхід на експозицію вільний для всіх охочих.

 

 

* * *

Юрій Коваль народився 12 травня 1979 року у Львові. У 2004 році закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет дизайну інтер’єрів. У 1998 році закінчив Львівський коледж декоративного та ужиткового мистецтва ім. І. Труша, факультет реклами в архітектурно-просторовому середовищі. На його рахунку – близько 10-ти персональних проектів та участь у 30-ти групових виставках.