У Львові відкриється виставка абстрактних полотен Миколи Курилюка

14 лютого 2018 о 16.00 у галереї Львівської національної академії мистецтв (вул. Кубійовича, 35Б) відбудеться відкриття першої персональної виставки абстрактного живопису молодого художника, студента 5-го курсу кафедри реставрації творів мистецтва Миколи Курилюка «Зміст».

 

Усі зображення надано організаторами

 

Проект «Зміст» відображає постійні пошуки смислів як митця, так і глядача; індивідуальне бачення найважливіших емоцій та актуальних тем. Автор на інтуїтивному-емоційному рівні доносить до глядача свої внутрішні інспірації і в той самий час залишає простір для кожного, дає можливість індивідуально розуміти та трактувати побачене, віднайти власні «змісти». В цій експозиції кожен зможе знайти для себе щось важливе, складне, суперечливе, але в будь-якому випадку цікаве. Ніщо справді вартісне не може бути однозначно трактованим… У живописі відчитується складна екзистенційна дефініція та гармонійна подача фактури.

 

Як зазначає сам автор: «Я збираю враження, емоції та енергію і відображаю це на полотні…».

 


 

Естетично виважена та цілісна експозиція виставки демонструє високий професійний рівень художника, якого він досягнув за період навчання у Львівській національній академії мистецтв та Косівському коледжі прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ. Автор володіє неймовірним творчим потенціалом та має активну життєву позицію. Лаконічність викладу, експерименти з фактурами, легка експресія кольорів, гармонійна взаємодія із простором та глядачем – визначальні аспекти виставки.

 

«Підходячи до завершення пошуку, кожен підсвідомо знає, що насправді хоче побачити. Будьте відверті з собою. І пам’ятайте, кожен кінець, може виявитися початком…»,  говорить кураторка виставки Людмила Смакова.

 

Виставка триватиме до 3 березня 2018 року.

 

 

* * *

Курилюк Микола Іванович народився 23 червня 1994 р. у с. Джурів, Івано-Франківської області. Він є активним учасником студентського та громадського життя. Брав участь у численних групових виставках, інтердисциплінарних пленерах, в тому числі й закордонних. Твори зберігаються у приватних колекціях  США, КНР, Великої Британії, Іспанії та ОАЕ.