У Мінкульті вперше відбулося засідання з питань сучасного мистецтва

30 травня 2017 року відбулось перше засідання Експертної ради Міністерства культури України з питань сучасного мистецтва. Про це йдеться на сайті Міністерства.

 

Під час засідання було розглянуто низку організаційних питань стосовно діяльності Експертної ради. Так,  було обрано голову Експертної ради — куратора, засновника та директора «Карась Галерея», Президента Асоціації діячів сучасного мистецтва України, члена Громадської Ради при Комітеті з питань культури та духовності  Верховної Ради України  Євгена Карася,  заступником  голови — історикиню мистецтва, кураторку, завідуючу науково-дослідного відділу мистецтва ХХ – початку ХХІ століття Національного художнього музею України Оксану Баршинову.

 

 

Окрім того члени Експертної ради обговорили ряд нагальних питань щодо подальшої роботи.

 

Нагадаємо, що Експертна рада з питань сучасного мистецтва є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Мінкультури, що утворений з метою напрацювання принципів та ефективної стратегії формування державної політики у сфері сучасного мистецтва, фахового підходу до вирішення проблем його розвитку. Її основними завданнями є: розробка пропозицій щодо формування державної політики у сфері сучасного мистецтва; налагодження ефективної комунікації та взаємодії між Мінкультури та фаховою спільнотою у сфері сучасного мистецтва; напрацювання практичних рекомендацій для забезпечення професійного розвитку і презентації українського сучасного мистецтва в Україні та за кордоном; розгляд питань, ініційованих Мінкультури, що належать до компетенції Експертної ради.