У Щербенко Арт Центрі покажуть "Титри"

Щербенко Арт Центр розпочинає 2017 рік проектом «Титри» київської художниці Аліни Максименко, відкриття якого відбудеться у середу, 25 січня о 19:00. Ця виставка продовжить вже усталену традицію поєднання художницею контрастних медіа: у проекті поєднано два живописні триптихи і відео-робота. Знову тонкий і вишуканий проект зверне увагу глядача на елементи образу, які зазвичай непомітно вписуються в нього. Проте, кожен елемент несе свою цінність і може набути окремого, автономного сенсу, якщо подивитися на нього під іншим кутом.

 

Аліна Максименко. Твір з проекту «Титри»


Титри начебто хочуть співвіднести себе з конструкцією існуючого образу – чергуються, відтворюють себе в деталях, які здатні уявити. Відтворюють образ середовища, немов комахи або рослини, що повторюють колір навколишнього світу, немов якесь інформаційне поле, що складається зі знаків і символів.


Титрами закінчується попередня розповідь і розпочинається наступна. Історія, пройшовши кульмінацію й розв'язку, залишає глядачеві можливість губитися в здогадах, перечитувати внутрішнім голосом сюжет і розчищати в подіях місце для точки або паузи. Розв'язка таїться десь за межами кадру, за рядками, що втратили свою інформативність і не підлягають прочитанню.


Проект «Титри» експонується в просторі Щербенко Арт Центру (Київ, вул. Михайлівська, 22-В) до 25 лютого.