У Швейцарії відбудеться перший арт-фестиваль для нудистів

21 серпня в місті Біль (Швейцарія) стартує фестиваль «Тіло та свобода» («Body and Freedom»). У ньому візьмуть участь 18 художників з усього світу, творчість яких так чи інакше стосується оголеного тіла.

 

Зокрема, на фестивалі можна буде побачити ню-перформанс мисткині з Нью-Йорка Міру Кім, відомої за серією «Свиня, якою насправді є я» («The Pig That Therefore I Am»). Також у «Тілі та свободі» візьмуть участь перформанс-група «le corps collectif» (Франція), художниця Еля Май (Росія), швейцарський хореограф Foofwa d’Imobilité та інші.

 

Аліна Копиця, Еліас Кірше. «Арт-прогулянка з нудистським акцентом» (2014). Один з перформансів, ініційований Томасом Золлінгером

 

«Все, що можна побачити в театрах і арт-просторах, також можливо відтворити в урбаністичному середовищі. Окрім оголеного тіла, яке, здається, залишається табу», – розповідає Томас Золлінгер, організатор фестивалю. – «Наш фестиваль ініціює зміни. Він вивчає можливості оголеного тіла в міському просторі, перетворюючи його на інструмент художнього вираження».

 

Це вже не перший проект Томаса Золлінгера в сфері «ню-арту». Раніше він проводив у Білі як власні, так і групові перформанси в оголеному вигляді, які називав «повільними прогулянками».

 

Джерело: hyperallergic.com