У столиці визріють «Плоди»

«Плоди» – виставка художника та ілюстратора Олега Грищенка, що відкриється 28 жовтня о 19:00 в арт-центрі Я Галерея в Києві (вул. Хорива, 49Б). У проекті він продемонструє власну художню концепцію «зерен».

 

Олег Грищенко. «Темна копанка III» (2015, папір, акварель)

 

До «Плодів» увійшли твори Грищенка з «аграрної» смислової трилогії 2013-2014 років: «Пам’ять зерен», «Процвітання», «Плоди». Вони апелюють до культурної пам’яті, вираженої в символах зерен і квітів. Цю ідею автор втілив у 12-ти арт-буках. «Новий проект – це рефлексії на події з мого власного життя. Матеріали, які я використовую, надзвичайно важливі й цінні для мене. Споглядаючи такі, здавалося б, звичні факти, я переосмислюю їх, трансформую в нові сюжети, проте не позбавляю їх власної історії», – розповідає про «Плоди» художник.

 

Олег Грищенко. «Збирачка» (2015, гравюра на дереві)

 

Олег Грищенко народився 1985 року в Житомирі. Нині живе і працює в Києві. У 2010 році закінчив  кафедру графіки Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, де продовжив навчання в асистентурі. Ілюстратор, графік, автор відеоробіт та робіт у публічному просторі, послідовник класичної школи книжкової графіки, яку постійно переосмислює в роботі над власними artist book. Із 2008 року – автор і учасник персональних та групових проектів, всеукраїнських і міжнародних трієнале книжкової графіки та плакату. Входить до складу кураторської групи клубу ілюстраторів Pictoric.

 

Олег Грищенко

 

Виставку «Плоди» Олега Грищенка можна буде відвідати до 23 листопада.