У Єрміловцентрі «інвентаризуватимуть» сучасне архітектурне середовище Харкова

Завтра, 28 листопада, у харківському ЄврімовЦентрі пройде форум під назвою «Харків: інвентаризація». Це подія з циклу дослідницько-освітніх заходів, що присвячені місту та міським формам.

 

Інвентаризація – це перевірка наявності матеріального та нематеріального майна та його стану шляхом зіставлення фактичних та облікових даних. Інвентаризація є інструментом фактичного контролю дотримання умов збереження й експлуатації майнових цінностей і коштів.

              

Головна мета: «інвентаризувати» сучасне архітектурне середовище міста Харкова – зафіксувати наявність об’єктів міської середи Харкова і оцінити їхній сучасний стан, обговорити, що слід визнати «спадщиною» Харкова і що є «безвартісним»; зрозуміти, що і як робити далі – не тільки професійній спільноті, а й пересічним громадянам.

У форумі братимуть участь практикуючі архітектори, містобудівники, реставратори, дизайнери, художники Харкова, а також відбудеться панельна дискусія. У другій частині заходу у невимушеній обстановці відвідувачі стануть учасниками спільного експрес-дослідження.

 

Програма: 

 

Сесія 1

17:30 - 17:45 Валерій Пономарьов

17:45 - 18:00 Олег Дроздов

18:00 - 18:15 Микола Рідний

18:15 - 18:30 Володимир Новгородов

18:30 - 18:45 Марія Норазян, Ілля Павлов

18:45 - 19:00 Василиса Щоголева, Богдан Волинський

 

Сесія 2

19:00 - 20:00 панельна дискусія

20:00 - 22:00 експрес-дослідження + dj-set

 

Модератор – Женя Губкіна

Діджеї – Gosprom+Денис Панченко

 

Відеозаписи доповідей, дискусій і проміжні результати дослідження будуть опубліковані в блозі «Інститут планування та розвитку».

 

Адреса ЄрміловЦентру: Харків, площа Свободи, 4 (головний корпус ХНУ ім. В. Н. Каразіна, вхід із боку узвозу Пассіонарії).

Вхід вільний.