Українка Анна Сарвіра увійшла до списку кращих 75-ти ілюстраторів світу!

Українська мисткиня Анна Сарвіра, співзасновниця клубу ілюстраторів Pictoric, увійшла в експозицію кращих 75-ти ілюстраторів світу на Bologna Children’s Book Fair 2017 (Ярмарку дитячої книги в Болоньї)!

 

Анна Сарвіра художниця, ілюстраторка, дизайнерка. Проілюструвала низку книжок видавництва "Грані-Т", зокрема твори Галини Вдовиченко "Мишкові Миші", Міхаїла Яснова "Неслухняний дідусь", "Казки Індокитаю", Тетяни Щербаченко "Пуп Землі, або Як Даринка світ рятувала". Брала участь у багатьох виставках в Україні та за кордоном та здобула перемогу на Міжнародному фестивалі дизайну COW. 

 

Твір Анни Сарвіри

(Фейсбук-сторінка Pictoric)

 

Клуб Pictoric об'єднує молодих українських ілюстраторів для створення нових проектів у сфері ілюстрації та дизайну. Мета ініціативи популяризація і розвиток якісного естетичного продукту у формі ілюстрації, що зможе на міжнародному рівні представляти Україну. Одним із пріоритетних напрямів діяльності клубу є налагодження співпраці між художником та видавцем, а також підтримка творчості молодих авторів.

 

Проект починався як польсько-українська виставка ілюстрацій у рамках IV Книжкового арсеналу (2014), згодом клуб організував виставку «Видатні письменники України» у Львові. З кожним проектом спільнота розростається, а проекти стають масштабнішими. За три роки існування Pictoric не лише встиг попрацювати над оформленням багатьох українських книг та влаштувати низку успішних виставок, а й навіть залишив свій слід у Бібліотеці конгресу США!

 

Останній проект Клубу видання "Діячі України", яке популяризує нашу історію та культуру мовою сучасного графічного мистецтва. Новий погляд на видатних особистостей, відтворений у плакатах, пропонує альтернативу шаблонним портретам зі шкільних підручників. "Діячі України" це каталог тих постатей, які не просто мають бути відомими кожному українцю, а й репрезентують нашу країну на світовій арені.

 

Пропонуємо також прочитати інтерв'ю з представниками кураторської групи Pictoric Оленою Старанчук і Олегом Грищенком.

 

Джерело: Фейсбук-сторінка Pictoric