Український онлайн-журнал про сучасну культуру просить про допомогу

На «Спільнокошті» триває нова кампанія з підтримки українського онлайн-журналу про сучасну культуру KORYDOR. У 2013 році видання стало першим успішним проектом на платформі, зібравши від користувачів 46,5 тисяч гривень.

 

 

«KORYDOR показує, наскільки безмежно цікавою й важливою може бути культура для кожного/кожної, хто хоче зрозуміти, як влаштований світ. Чому селфі – це корисно? Як варто говорити про декомунізацію? Чому художниці часто працюють із власним тілом як інструментом? Хто такий куратор? Як виникають травми і як з ними працює мистецтво? Про все це розповідає KORYDOR», – повідомляється в описі проекту. Над виданням четвертий рік працює команда Центру сучасного мистецтва (CSM).

 

За 100 днів проекту необхідно зібрати 100 тисяч гривень. Кошти повинні піти на гонорарний фонд авторам, оплату праці нового співредактора/співредакторки, переклади найкращих матеріалів на англійську мову та з англійської, технічну підтримку та вдосконалення сайту. Також в майбутньому команда KORYDOR обіцяє попрацювати над новими суспільно важливими спецпроектами та оголосити нові освітні курси для культурних журналістів.

 

Підтримати проект можна тут.

 

Джерело: biggggidea.com