Українсько-німецька художниця та скульптор влаштують «Зміщення акценту»

«Зміщення акценту» – виставка українсько-німецької художниці Ірини Феддер за участі скульптора Олексія Золотарьова, що стартує 6 квітня о 18:00 у галереї «Триптих Арт» (м. Київ; вул. Десятинна, 13). Мисткиня шукатиме гармонію та баланс в умовах екзистенційної трагедії людства.

 

Ірина Феддер. «Двоє» (2011, полотно, олія, змішана техніка). Тут і далі – роботи художниці

 

Творчість Ірини Феддер є унікальним прикладом поєднання двох європейських культур. Східна емоційність та насиченість колориту разом із шляхетним, витонченим малюнком, особливо вибудуваною  формою, пластикою у традиціях заходу спонукають експертів до роздумів та аналізу. У Європі стиль цієї художниці назвали «новим європейським постмодерном», а представники чотирьох музеїв Берліна вшанували художницю своїм візитом до майстерні, висловивши зацікавленість «свіжим поглядом на сучасне мистецтво». Віддаючи пошану класичному світовому мистецтву, захоплюючись генієм Пікассо, Базеліца, Бойса, Феддер створює абсолютно новий, потужний, напівказковий світ, демонструючи його глядачеві чи то в біблійних образах, чи в портретах тварин, натюрмортах, сюжетних композиціях.

 

«Блакитний птах» (2012, полотно, олія)

 

«В тіні» (полотно, олія)

 

«Червоний куб» (2015, полотно, олія)

 

На виставці будуть представлені роботи Феддер, які вже брали участь у міжнародних художніх проектах (серед яких – знаменитий «Тральфамадор, або Подорож за трьома апельсинами», презентований у Німеччині та в Україні на Art Kyiv Contemporary 2014 року), а також  нові твори, які глядач побачить вперше. Також на ній покажуть твори скульптора Олексія Золотарьова, які, за бажанням авторки, стануть гармонійним доповненням її експозиційної драматургії. Арт-менеджер художника – Катерина Рай.