Усі охочі можуть стати частиною «Відкритої групи»

У рамках проекту «PAC-UA Переосмислення», що проходить у PinchukArtCentre, усі охочі можуть стати частиною проекту «Відкритої групи» «Біографія».

 

Проект «Біографія» — це друга виставка в контексті «PAC-UA Переосмислення», що проходитиме в арт-центрі з 10 липня до 24 серпня 2014 р. Для створення цього проекту «Відкрита група» запросила увійти до складу колективу львівського художника Юрія Соколова. Під час зустрічей та дискусій з Соколовим художники вирішили дослідити та переосмислити поняття «біографія», що значно трансформувалось у сучасному цифровому світі.  

 

 

Відсьогодні ви можете долучитись до проекту, надавши художникам свої біографії: їх можна писати та приносити в PinchukArtCentre, надсилати на e-mail biography.openprojeсt@gmail.com або на сторінку на Facebook facebook.com/opengroupart

 

Як зазначили художники «Відкритої групи»: «Біографії можуть бути авторськими/ анонімними, короткими/ довгими, правдивими/ вигаданими і тощо. Твоя біографія стане частиною проекту, а тичастиною Відкритої Групи!» 

 

Усі біографії будуть використані художниками в рамках проекту «Біографія» - їх зачитуватимуть, транслюватимуть у просторі експозиції, документуватимуть та використовуватимуть для формування “архіву” «Відкритої групи». 

 

Початком виставки є текст Соколова, що заохочує відвідувачів записувати біографії та приносити їх у PinchukArtCentre. Щоб надихнути глядача до написання біографії, Соколов цитує фрагмент тексту Даниїла Хармса, основна думка якого — «людина є частиною світу»:

 

Вам представилась возможность принять участие в проекте Открытой группы в PinchukArtCentreи твоя биографиячасть истории

 

Для получения вдохновения почитайте текст Д.И. Хармса

 

МЫР /СОКРАЩЕНО

 

Я говорил себе, что я вижу мир. Но весь мир был недоступен моему взгляду,  и я видел только части мира. И все, что я видел, я называл частями мира

Я понимал, что есть умные свойства частей и есть неумные свойства в тех же частях

И были такие части мира, которые могли думать. И эти части смотрели на другие части и на меняИ я говорил с этими частями мира

И вдруг я перестал видеть их

И я испугался, что рухнет мир.

Но тут я понял, что не вижу частей по отдельности, а вижу все зараз. Сначала я думал, что это НИЧТО

Тогда я понял, что, покуда было куда смотреть, - вокруг меня был мир. А теперь его нет. Есть только я.

А потом я понял, что я и есть мир.

Но мирэто не я. Хотя в тоже время я мир

А мир не я. А я мир

И больше я ничего не думал. 1930

*

Напишите как-то свою биографию. Вы часть мира.

 

Проект «Відкритої групи» буде представлено на 4-му поверсі арт-центра, у просторі «PAC-UA», і триватиме з 10 липня до 24 серпня 2014 року.