В арт-просторі "ВИСОКО" в НАОМА відкрилася перша виставка

У грудні 2016 року зусиллями студентів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА) у стінах навчального закладу відкрився мистецький простір "ВИСОКО". Ініціатори створення нового простору поставили собі за мету якісно репрезентувати нове покоління митців та сприяти розвитку його внутрішніх та зовнішніх комунікацій.

 

Тут і далі — фотографії з виставки CITY ZOO

 

3 лютого у новоствореному мистецькому просторі відбулося відкриття першої виставки — проекту CITY ZOO художника й фотографа Семена Косяченка. Виставка проходить у рамках Місяця вуличного мистецтва, що триватиме у ВИСОКО до 3 березня й об'єднає виставки, відкриті діалоги, воркшопи, кінопокази та перформанси на тему стріт-арту.

 

 

Проект CITY ZOO відсилає до зоопарку як до місця, де доводиться існувати хочеш ти цього чи ні. Тебе заганяють в рамки і певні умови. Можеш з ними змириться і жити як всі, або зробити щось і багато що цим змінити.

 

 

Виставка представила живопис, фотографію та об'єкти, що метафорично обігрують символізм сітчастого паркану. У створеній митцем системі образів кожен вигин на паркані закарбовує життєві зміни, які вплинули на формування особистості, Їх не можна підробити або вигадати. У кожного свій паркан. Своя клітка. Але не для кожного знайдеться клітка, яка його втримає.

 

 

Варто зазначити, що ВИСОКО це не лише виставковий простір. З 6 лютого у мистецькому просторі працює коворкінг — місце, у якому можна попрацювати, почитати арт-літературу й періодику або просто поспілкуватися у комфортній і дружній атмосфері.