В IZONE покажуть перформативну дію про вразливість

24 листопада о 19.00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує перформативну дію Vulnerability (Вразливість) Марії Плотнікової у колаборації з Ані Зур.

Що таке емпатія і самопожертва? Як виправдовується задоволення власних інтересів за рахунок іншого/ї? Що важче, бачити вразливість і незахищеність іншого/ї, чи демонструвати власну? Дослідження засадничих принципів людського співіснування є важливою частиною художньої практики Марії Плотнікової, тому як і в попередніх її роботах, у Vulnerability йдеться про взаємодію між людьми та соціальні зв’язки, на яких і тримається суспільство. 

 

Перформативна дія відбудеться у креативній спільноті IZONE за адресою вулиця Набережно-Лугова, 8.

Реєстрація

Звертаємо увагу, що перформативна дія Vulnerability передбачає демонстрацію оголених тіл і не рекомендована до перегляду дітям до 16 років.

 

Зображення надано організаторами

 

* * *

Марія Плотнікова народилася 1983 р. в Житомирі. Здобула художню освіту на відділенні сучасного мистецтва у Oxford Brookеs University (2016). Працює у напрямах перформансу, інсталяції, відеоарту. Переможиця конкурсу Фестивалю молодих українських художників. Живе та працює в Києві.

Ані Зур народилася 1979 р. в Києві. Закінчила Московський Державний Університет Культури та Мистецтва, відділення фотографії (2008). Працює з перформансом, фотографією. Учасниця Школи Перформансу у Львові (2015-2017), учасниця фестивалів "Дні мистецтва перформансу у Львові" (2016), "Український Зріз", Польща (2016), "Ніч Перформансу", Харків (2016-2017), Creature Live Art, Литва (2017). Учасниця групи "Live_Art_Lab" (Київ). Живе та працює в Києві.