В IZONE триває виставка фіналістів конкурсу кінопостерів

25 травня в IZONE відбулось відкриття виставки найкращих робіт конкурсу кінопостерів Cinema Poster Awards (СРА). Перемогу здобули: 1 місце — Владлена Кульбацька, 2 місце — Віктор Андрієвський, 3 місце — Надія Кушнір. Виставка триватиме до 7 червня 2017р.

 

Cinema Poster Awards — перший в Україні конкурс кіноафіш для дизайнерів та ілюстраторів. СРА було засновано в жовтні 2014 року ілюстраційною агенцією ILL&MATES. Ідея CPA — збільшити зацікавленість в культурному житті України, привернути увагу соціуму до якісного кіно та його атрибутів, відкрити нові таланти у сфері дизайну та ілюстрації, запропонувати українському місту цікавий контент, що здатний розвивати відчуття прекрасного.

 

Golden poster // Владлена Кульбацька // Cinema Poster Awards 2017

 

В цьому році конкурс присвячено 70-річчю Каннського кінофестивалю. Учасникам було заропоновано створити кінопостер до одного з фільмів (кожен фільм отримав «Золоту пальмову гілку») на вибір:

1. “Солодке життя” // La dolce vita. Федеріко Фелліні

2. “Таксист” // Taxi Driver. Мартін Скорсезе

3. “Бартон Фінк” // Barton Fink. Брати Коен

4. “Та, що танцює у темряві” // Dancer in the Dark. Ларс фон Трієр

5. “Дядечко Бунмі, який пам'ятає свої минулі життя” // Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives. Апічатпон Вірасетакул

6. “Кохання” // Amour. Міхаель Ганеке

7. “Діпан” // Dheepan. Жак Одіар

 

Silver poster // Віктор Андрієвський // Cinema Poster Awards 2017

 

Журі СРА 2017р.:

Кенні Грейвілліс (Kenny Gravillis) // Засновник креативного агенства Gravillis (Лос-Анджелес, США). Gravillis спеціалізується на роботі з кіноіндустрією на глобальному рівні. Нагороди: Key Art Award. Клієнти агентства: 20th Century Fox, Warner Brothers, Universal, HBO, FX, and Netflix.

 

Богдана Павличко // Видавець, директор видавництва «Основи» (Київ, Україна). Входить до проекту журналу Forbes про 30 українців, які досягли успіху до 30 років. Найвідоміші проекти видавництва: англомовний путівник Україною «Awesome Ukraine», класична українська література з сучасними ілюстраціями та колажами (“Кайдашева сім’я”, “Лісова пісня”, “Розстріляне Відродження” та “Вечори на хуторі поблизу Диканьки”) та «Війна очима ТСН». За двадцять років діяльності видавництва «Основи» світ побачили більше трьохсот видань.

 

Bronze poster // Надія Кушнір // Cinema Poster Awards 2017

 

Сергій Майдуков // Незалежний ілюстратор (Київ, Україна). Серед клієнтів Сергія: Adobe, The Boston Globe, Esquire Ukraine, Diplomat, Architectural Review, Datum, Harvard Business Review, Brussels Airlines, McDonalds. Проілюстровані книжки: “Розстріляне Відродження” видавництва “Основи” та “The Space Odyssey 2001” видавництва Colting Publishing.

 

В рамках конкурсу організатори підготували програму воркшопів та кінопоказів. З детальною інформацією можна ознайомитись на сторінці СРА.

 

Організатор конкурсу: ILL&MATES — ілюстраційна агенція (Київ, Україна), що спеціалізується на комерційній ілюстрації. Клієнти: Y&R, Ogilvy, Saatchi&Saatchi, BBDO, TBWA, THINKMcCANN, “Сільпо”.

 

Партнери СРА 2017р: IZONE, Французький Інститут в Україні, “Арт Хаус Трафік”.

Спонсори призів: видавництво “Основа”, Французький Інститут в Україні, мережа кінотеатрів MULTIPLEX.

Спонсор напоїв — інтернет-магазин Good Wine.