ВДНГ оголосив конкурс на проект центру сучасного мистецтва

Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ) оголосив про початок відкритого конкурсу проектів для створення та забезпечення функціонування «Арт-резиденції». Мета – знайти інвестора і партнера для створення у 13-му павільйоні ВДНГ центру сучасного мистецтва: виставкової галереї, художніх майстерень, місць для творчості, зони майстер-класів тощо.

 

Відкритий конкурс проводиться командою ВДНГ в один тур, члени комісії будуть оголошені 28 серпня. Завдання конкурсу полягає в поданні концепту і моделі функціонування Арт-резиденції з подальшою реалізацією проекту.

 

Фото: 2000.ua

 

Євген Мушкін, т.в.о. генерального директора Національний комплекс «Експоцентр України»: «Ви спитаєте, чому у конкурсній комісії немає Влада Троїцького, що було б природньо? Тому що ми сподіваємось, що він братиме участь у конкурсі на реалізацію проекту. Після того, як ми заявили на презентації Концепції розвитку на 40 років про створення арт-резиденції на території ВДНГ, до нас звернулося кілька людей. Всі вони – цікаві, із цікавими ідеями. Тому ми вирішили, що потрібен відкритий конкурс».

 

Фото: kyiv.dityvmisti.ua

 

Учасників просять представити на конкурс:

- Концепцію проекту: ідея, сенс, філософію.

- Принципи соціальної взаємодії в арт-резиденції.

- Візуальне рішення простору (ескіз/и). Функціональний розподіл павільйону на зони.

- Цінності, що будуть втілені в арт-резиденції, відповідно до Концепції розвитку ВДНГ на 40 років. Приклади конкретних арт-об'єктів або рішень, що відповідають цим цінностям.

- Рішення для взаємодії арт-резиденції з іншими кластерами та об'єктами ВДНГ, існуючими та передбаченими Концепцією розвитку.

- Етапи втілення проекту із зазначенням приблизних строків. Попередню оцінка вартості реалізації етапів проекту та джерело/а фінансування.

- Стратегію розвитку проекту у майбутньому, як в межах, так і поза межами ВДНГ.

 

 

Пропозицій для участі у конкурсі приймаються за електронною адресою art@vdng.ua (формати файлів ppt, pdf, doc) з 18 серпня 2017. Останній час подачі заявок – 11 вересня 2017, 13:00. За цим же мейлом можна задати питання з приводу участі у конкурсі.

 

Конкурс проводиться без обмеження кількості його учасників. Переможець конкурсу визначається рішенням конкурсної комісії 15 вересня. Переможцю буде надана можливість реалізації проекту.