Венеційська архітектурна бієнале влаштує «Репортаж із фронту»

«Репортаж із фронту» – такою буде тема наступної архітектурної бієнале, яка відбудеться в 2016 році у Венеції. Про це президент Венеційської бієнале Паоло Баратта та куратор XV Міжнародної архітектурної виставки Алехандро Аравена повідомили на зустрічі з представниками 48 країн світу.

 

 

Ось як пояснює тему Венеційської архітектурної бієнале-2016 Алехандро Аравена: «Існують різноманітні сутички, в яких треба перемогти, і кордони, які треба розширити, для покращення урбанізованого середовища та якості життя людства. Все більше й більше людей на планеті перебувають у пошуку місць для життя, а умови стають що далі, то жорсткіше. Будь-яка спроба вийти за межі бізнесу зазвичай зустрічає спротив інертної реальності, і будь-яке зусилля, пов’язане з актуальними питаннями, повинно подолати зростаючу складність світу».

 

У наступному році Венеційська бієнале архітектури триватиме з 28 травня до 27 листопада в Арсеналі та Джардіні, до розмістяться павільйони-країн учасниць, а також на інших майданчиках Венеції.

 

Джерело: theartnewspaper.ru