Відомий арт-дилер з Австралії зізнався у розбещенні малолітніх

74-річний австралійський арт-дилер Джон Баклі визнав себе винним у розбещенні шістьох хлопців віком від 10 до 13 років у період 1980-1983 рр.

 

Джон Баклі

 

У той час Баклі викладав у школі Geelong Grammar і мав авторитет серед учнів. Відомо, що він спав з об’єктами своїх сексуальних домагань в одному ліжку, а також приймав із ними душ та грав у стрип-покер. Один із хлопців розповів про все батькам, які одразу поскаржилися на вчителя керівництву школи, але жодних мір до Баклі тоді так і не було застосовано.

 

Джона Баклі затримали у власному будинку в червні 2013-го. Поліція виявила у нього 96 зображень із дитячою порнографією, але арт-дилер сказав, що не бачить у цьому нічого поганого. Він заперечував сексуальні злочини до нинішнього понеділка, коли зізнався у всьому на засіданні суду. Міру покарання Баклі визначать пізніше.

 

Джон Баклі відомий як перший директор Австралійського центру сучасного мистецтва. Він мав приятельські стосунки з таким впливовими митцями сучасності, як художник Енді Воргол і співачка Мадонна.

 

Джерело: theage.com.au