Відомий данський художник працює над сонячними батареями

Дансько-ісландський художник із Берліна Олафур Еліассон розпочав роботу над сонячними батареями разом із інженером Фредеріком Оттесеном.

 

Еліассон та Оттесен вже розпочали збір коштів на проект «Little Sun» на платформі «Kickstarter». Для випуску батарей у масове виробництво їм необхідно зібрати €50000.

 

Батареї Еліассона та Оттесена в Зімбабве

 

Про створення «Little Sun» було оголошено ще у 2012 р. За три останні роки першу партію батарей направили до десяти країн Африки. Зокрема, вона дала можливість регулярної підзарядки мобільних телефонів для мешканців Сенегалу (на одне селище населенням у 130 людей налічується 84 гаджети).

 

Олафур Еліассон

 

Олафур Еліассон регулярно підтримує зв’язок із країнами Африки. Кілька разів на рік він відвідує Ефіопію, де викладає в арт-школі університету Аддіс-Абеби. Також художник разом із дружиною, мистецтвознавицею Маріанною Крог Йенсен заснував громадську організацію «121Ethiopia», яка допомагає нужденним дітям країни. Нарешті, цьогоріч відбулася перша африканська виставка Еліассона в Музеї сучасного мистецтва Аддіс-Абеби.

 

Джерело: theartnewspaper.com