Відомий український фотограф Саша Маслов проведе воркшоп у Києві

Відомому українському фотографу Саші Маслову позували такі відомі постаті як Ілон Маск, Різ Візерспун, Джейсон Ву, Махершала Алі, Марк Джейкобс, Володимир Кличко та Том Форд. 15‒16 квітня у школі Bird in Flight (м. Київ, вул. Польова, 21) фотограф проведе воркшоп з портретної зйомки.

 

Саша Маслов / Фото: Platforma

 

Саша Маслов спеціалізується на зйомці портретів. Живе і працює в Нью-Йорку і вже близько 10 років знімає для The New York Times, The Guardian, Esquire та багатьох інших визнаних у світі видань. На його фотографіях — актори, політики та представники великого бізнесу. Кожна зйомка Маслова — це продумана в деталях, скрупульозна робота.

 

Сестри Олсен. Фотограф — Саша Маслов

Надано організаторами


У рамках воркшопу ви:

- навчитеся знімати портрети в студії і на локації;

- попрацює з професійними моделями;

- дізнаєтеся про тренди в сучасній журнальній фотографії;

- ознайомитеся з принципами просування своєї роботи на медіаринку.

 

Алекса Чанг. Фотограф — Саша Маслов

Надано організаторами


Воркшоп допоможе вам сформувати індивідуальний підхід до портретування і надалі застосовувати ці професійні методи як в роботі з комерційними замовленнями, так і у власних творчих проектах. Крім практичних навичок спілкування з професіоналом дає можливість прояснити для себе багато питань, що стосуються фотографії, отримати цінну інформацію про ринок з перших рук, зрозуміти, яким чином привернути увагу до своєї роботи.

 

ПРОГРАМА / вартість

 

Том Форд. Фотограф — Саша Маслов

Надано організаторами