Виставка APL315: між графіті та живописом

Виставка проекту #StandBy сучасного українського художника APL315 відкриється в Київському національному музеї російського мистецтва (вул. Терещенківська, 9) 11 жовтня о 18.30.

 

 

APL315 — сучасний український художник та один з яскравих представників графіті руху світового рівня. Митець відомий тим, що поєднує постійну роботу на вулиці з виставковою діяльністю. Його персональні виставки проходять у галерейних і музейних просторах Києва, Варшави, Баку, Берліна, Сеула та інших міст, а паралельно він малює графіті на вулиці та вагонах поїздів, що їздять по всьому світу.

 

Проект #StandBy — реакція художника на сучасну дійсність, що нас оточує. Нескінченна кількість ідей, безмежні можливості та, в той же час, обмежені можливості їх реалізації.

 

"Це історія про новий час, у якому ми живемо. Час невизначеності та підвішеного стану, який тебе спустошує та забирає усі сили. Ресурси, витрачені вхолосту, призводять до апатії та пригніченості. Для мене все це створює новий продукт, котрий я раніше не пропускав через себе. Він і став цим проектом", — розповідає APL315 про свій проект #StandBy.