Вова Воротньов фінішує у Лисичанську, пройшовши більше 1000 кілометрів

2 червня о 12.00 у Лисичанському краєзнавчому музеї (м. Київ, пр. Перемоги, 94) художник Володимир Воротньов передасть у експозицію Лисичанського краєзнавчого музею вугілля з Червонограда і завершить проект "ЗА/С ХІД".


У рамках проекту "ЗА/С ХІД", ідучи до Лисичанська, Володимир Воротньов здолав пішки із червоноградською вуглиною близько 1000 кілометрів. Така відстань розділяє західноукраїнський Львівсько-Волинський кам'яновугільний басейн та східноукраїнський Донбас. "ЗА/С ХІД" тривав більше місяця, і розпочався 28-го квітня на шахті "Великомостівська" у Червонограді. Художник відвідав кілька десятків різновелких населених пунктів. Вова Воротньов використав у своїй роботі буденну практику ходіння, як творчий метод живої рефлексії. Такий спосіб пересування передбачав оптимальну швидкість для фіксування та осмислення довкілля — сучасного краєзнавства.

 

Вова Воротньов із вугіллям з Червонограда

 

Свої нотатки та спостереження митець публікував з хештегом #засхід #zasxid у соціальних мережах (на Instagram проекту, у Facebook події та на своїй сторінці). У подальшому всі матеріали зібрані під час проекту будуть опрацьовані, частково опубліковані та використані для наступних творів автора.

 

Після передачі Вовою Воротньовим вугілля у музеї пройде відкрита зустріч з митцем.