Вова Воротньов пішки пройде з заходу на схід України, несучи вугілля

28 квітня у Червонограді розпочався художній проект Вови Воротньова ЗА/С ХІД. Художник нестиме зразки вугілля зі свого рідного міста Червонограда до Лисичанська, колиски Донбасу, через кілька десятків населених пунктів України. 

 

Усі фото надано мистецькою ініціативою ДЕ НЕ ДЕ

 

Воротньов має намір здолати пішки шлях близько тисячі кілометрів (відстань між західноукраїнським Львівсько-Волинським кам'яновугільним басейном та східноукраїнським Донбасом), маніфестуючи, таким чином, єдність країни і звертаючись до об'єктивої схожості цих промислових регіонів.

 

Митець приймає своєрідний виклик фізичного зусилля, пропускаючи через себе тяглість реального та буквально проживаючи близкість і віддаленість двох українських шахтарських осередків. Автор позиціонує свій проєкт, як сучасне краєзнавство. Вуглина, яку він принесе з Червонограда до Лисичанська буде передана у місцевий краєзнавчий музей.

 

 

Володимир Воротньов йтиме протягом місяця (28 квітня – 28 травня). У цей час художник робитиме нотатки про власні спостереження, які публікуватиме з хештегом #засхід #zasxid у соціальних мережах (на Instagram проекту, у Facebook події та на своїй сторінці).

 

Також буде представлений merch проекту (детальну інформацію можна буде знайти у соціальних мережах та за хештегом).

 

Із роботами художника можна ознайомитися за посиланнями:

http://www.vovavorotniov.info/ 

http://czulosc.com/artists/vova-vorotniov/

https://www.instagram.com/vovavorotniov/

 

Володимир Воротньов та мистецька ініціатива ДЕ НЕ ДЕ висловлюють щиру подяку колективу ВП Шахта "Великомстівська" міста Червоноград за наданий зразок вугілля для проекту.