Як намалювати героя? Зустрічі з українським ілюстратором

3 та 4 липня Я Галерея в Києві (вул. Хорива, 49Б) запрошує на лекцію та майстер-клас від молодого українського художника Іллі Угнівенка.

 

Тут і далі – роботи Іллі Угнівенка

 

У проекті «Герої та монотипія» він розповість про те, хто такий герой і яка техніка потрібна для того, аби відобразити його характер і властивості. Подія зацікавить тих, хто захоплюється та займається коміксами, анімацією, а також розробляє персонажів і сторіборди.

 

 

Відкрита безкоштовна лекція Іллі Угнівенка відбудеться 3 липня з 19:00 до 21:30. 4 липня з 12:00 до 17:00 митець проведе в Я Галерея майстер-клас у групі з 15 осіб, вартість участі в якому – 200 грн. Заходи відбудуться в рамках проекту «Вікенд з ілюстраторами» від клубу ілюстраторів «Pictoric». Інтерв’ю з його учасниками читайте на сайті ART UKRAINE.

 

 

Ілля Угнівенко отримав кваліфікацію магістра на кафедрі книжкової графіки в Національній Академії образотворчого мистецтва та архітектури в Києві. Брав участь у виставках та фестивалях з мистецтва Per-art International art festival «Black Sea Space Poetry» (Румунія), «Книжковий Арсенал» (Україна), «Children’s illustration» (Грузія), «Kyiv Comic Con» (Україна). Зараз працює вчителем рисунку в дитячій художній школі №9.

 

Ілля Угнівенко під час фестивалю «Kyiv Comic Con»

 

Джерело: офіційна сторінка заходу в Facebook