Як одна вулиця в Києві може втілити досвід містопланувальників з усієї України

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян запропонував урахувати напрацювання літньої школи «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності» при підготовці проекту реконструкції вул. Щербаківського на Нивках.

 

Результати школи для містопланувальників з усієї України, які розробили проекти покращення простору на прикладі головної артерії Нивок, отримали позитивний відгук у заступника мера. Дмитро Давтян запропонував урахувати напрацювання школи («еволюційний» варіант) при підготовці проекту реконструкції вулиці Щербаківського в Києві.

 

Усі зображення надано організаторами

 

На зустрічі в КМДА зі співорганізаторами школи 24 липня домовились передати напрацювання замовнику реконструкції вулиці. Зустріч відбулась відповідно до меморандуму про співпрацю та взаємодію, який Київська міська державна адміністрація підписала зі співорганізаторами літньої школи для містопланувальників. Зокрема, у меморандумі сторони домовились докладати всіх можливих зусиль для подальшого використання напрацювань школи з метою покращення якості життя мешканців та гостей історичної місцевості Нивки. 

Асоціація велосипедистів Києва вдячна КМДА за підтримку і готова і надалі надавати консультації та допомогти розробити проект, який буде відповідати пріоритетам Стратегії розвитку Києва у сфері мобільності та задовільняти інтереси людей, які живуть та користуються цією вулицею. 

 

У зустрічі в КМДА взяли участь заступник мера Києва Дмитро Давтян, директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов, директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв, координаторка роботи АВК по Києву Яна Брик, радниця мера з питань розвитку велоінфраструктури Ксенія Семенова, координатор з національної роботи АВК Вадим Денисенко. 

 

У Програмі економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 рік передбачено реконструкцію вул. Щербаківського, очікувана вартість – 240 млн гривень. 

 

Нагадаємо, у Києві 2–7 липня пройшла літня школа «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності», учасники якої провели польове дослідження вулиці Щербаківського, виокремили її головні проблеми та розробили проекти покращення міського простору. Співорганізаторами літньої школи є Асоціація велосипедистів Києва і CANactions School for Urban Studies. 


Літня школа відбулась за підтримки Київської міської державної адміністрації, з якою було підписано меморандум за співпрацю, а також Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», виконавцем якого є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», Посольства Нідерландів в Україні та проекту «Зміцнення громадянської довіри» (UCBII) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Cycling through Donbas and beyond».