Як створити повнометражний анімаційний фільм? Про це з перших вуст на artist talk у Києві

12 квітня у рамках Арт-Середи в ІЗОЛЯЦІЇ сестри-художниці Катерина та Тетяна Очередько розповідатимуть по свій досвід роботи над першим повнометражним анімаційним фільмом "Loving Vincent" у BreakthruFilmStudio в Гданську, Польща.

"Loving Vincent" ("З любов'ю, Вінсент") — анімаційна стрічка про життя і загадкову смерть легендарного нідерландського художника Вінсента Ван Гога. Фільм вже на стадії створення викликав великий резонанс, адже "Loving Vincent" створений повністю вручну олійними фарбами і відтворює стилістику картин Ван Гога. 

 

Анімація-фрагмент трейлеру до фільму "Loving Vincent" 

Над створенням фільму в Польщі працювали близько ста європейських художників, здатних малювати в техніці Ван Гога, в тому числі Катерина, Тетяна й ще 10 українських митців. За 10 місяців дівчата зробили 2160 кадрів. Під час artis talk вони покажуть свої робочі матеріали й поділяться досвідом роботи над фільмом.

 

Кадр із фільму "Loving Vincent" © Loving Vincent


Початок о 19.00.
Вхід вільний.

 

* * *
Катерина та Тетяна Очередько навчалась у Київському політехнічному інституті на факультеті книжкової графіки. З 2012 року вони у Національній спілці художників України (НСХУ). Учасниці понад 10 міжнародних виставок та конкурсів у Польщі, Болгарії, Єгипті, США, Італії, Німеччині, Бельгії, Австралії, Китаї. Кураторки та учасниці проекту “ART TWINS”. Їхні роботи є в приватних колекціях країн Європи, США, Єгипті та музейних колекціях в Україні.

 

Читати також: 12 українців долучилися до створення першого повнометражного анімаційного фільму!

 

Кадр із фільму "Loving Vincent" © Loving Vincent

Кадр із фільму "Loving Vincent" © Loving Vincent