Ярина Саєнко представить серію влучних та знайомих графічних образів

В останню середу літа, 30 серпня, в культурному просторі ІЗОЛЯЦІЯ на вас чекає виставка мінімалістичної графіки молодої художниці Ярини Саєнко.

 

 Тут і далі — твори Ярини Саєнко

Її виставка «Завтра» присвячена природі часу та пам’яті. На думку Ярини: «Пам’ять — рідкісна аферистка, грає в нечесну гру з нашою свідомістю — зберігає і відкидає спогади, адаптує і трансформує, закарбовує і абсорбує, як тільки їй заманеться. Минуле тому це не цілісне полотно, а спалахи, вирвані сторінки, люди-сувеніри. Майбутнє, натомість, —зображення, білі по білому, ледь відчутні на дотик, пазли, послідовність і розташування яких достеменно невідоме нікому. Можна лише наосліп садити насіння і трепетно їх доглядати. Цей проект для мене — коротка зупинка і спроба показати ті фрагменти минулого і майбутнього, якими одного дня гралися мої пам’ять і уява». 

 


 

Початок о 19.00. Вхід вільний.

 


 

* * *

Ярина Саєнко (Yaryna Sayenko) — художниця, займається графікою, живописом, ілюстрацією, текстилем, перфомансом. З 2006 року бере участь у всеукраїнських виставках. Останні проекти — «ЕФІР АБО СЕНДІ ВМИРАЄ», Самосад, Київ, «Я ЛІНІЯ», Мистецький Барбакан, Київ, «ЗВІРУ ВІР», Галерея Дзиґа, Львів.