Єрмілова, Вайсберга, Ройтбурда та інших виставлять на тихому аукціоні

20 травня аукціонний дім «Дукат» (м. Київ; вул. Рейтарська, 8Б) розпочне багатоденний тихий аукціон живопису та графіки. На торги буде виставлено колекцію художніх творів, що охоплює останні 100 років вітчизняного мистецтва. На думку організаторів, ця добірка є однією з найпотужніших за всю історію аукціонної діяльності «Дукату».

 

А. Горська. Ескіз мозаїчного панно «Прапор перемоги» для музею «Молода гвардія» в Краснодоні Луганської області (1968, папір, гуаш). Тут і далі – роботи з аукціону

 

Загалом на торги буде виставлено понад 60 лотів, які презентують творчість української еміграції, вітчизняного нонконформізму та соцреалізму, мистецтво часів Перебудови та сучасності.

 

А. Криволап. «Весна у провінції» (2001, полотно, олія)

 

Серед топ-лотів аукціону ― твори М. Бурачека, М. Вайсберга, М. Гейка, О. Голосія, А. Горської, В. Єрмилова, О. Животкова, З. Лерман, А. Лимарєва, П. Макова, О. Ройтбурда, Р. Сельського, Ф. Семана, В. Хмелюка.

 

І. Марчук. «Затишок на хуторі» (2004, полотно, акрил)

 

Тихий аукціон передбачає, що торги відбуватимуться щоденно протягом дії виставки. Cтежити за перебігом торгів можна безпосередньо на виставці, а також на сторінці аукціонного дому «Дукат» у Facebook.

 

Закриття торгів – 26 травня о 19:00.

 

О. Ройтбурд. «Кабак» (2011, полотно, олія)

 

Р. Мінін. «Last miner» (2013)