Євгеній Чернишов представить Україну в офіційній арт-програмі Венеціанського карнавалу

Відомий український художник Євгеній Чернишов представить Україну в Італії в офіційній арт-програмі Венеціанського карнавалу.


LIQUID ROOMS THE LABYRINTH / It’s LIQUID International Art Show відбудеться у Венеції, у Palazzo Ca’ Zanardі, з 10 по 28 лютого 2017 року. Згідно офіційному концепту заходу, участь у міжнародній виставці є запрошенням для художників проаналізувати свій внутрішній шлях і художню кар'єру в пошуках своєї ідентичності як художника і людського індивідуума. У міфології різних культур світу, лабіринт і його внутрішні приміщення "ліквідні" кімнати, символізують маршрут досягнення мети, вихід.

 

Євгеній Чернишов (SYN Art Group): проект "Просвітлення"

 

Натомість, карнавальна маска є елементом, за яким ховається особистість, створюючи кожного разу новий і інший образ, що можна "приміряти" під час шляху-пошуку. У цьому контексті, Венеція  лабіринт вулиць і каналів, в яких зустрічаються тисячі замаскованих фігур, являє собою образ місця-пошуку виразу людської самобутності засобами мистецтва.

 

Подія є частиною офіційної програми Венеціанського карнавалу.

 

Відбір митців здійснювався на основі відкритого міжнародного конкурсу. Чернишов є єдиним художником, що представлятиме Україну в офіційній програмі заходу. Крім Євгенія в конкурсі приймуть участь митці з усіх куточків світу (США, Австралія, Англія, Німеччина, Франція, Австрія, Бельгія, Італія, Нідерланди, Іспанія, Чехія, Польща, Нова Зеландія, Індія та ін.).

 

Євгеній Чернишов (SYN Art Group): проект "Просвітлення" ( X ART-KYIV Contemporary/ Special Project DIALOGIA) 

 

Євгеній Чернишов  засновик і лідер SYN Art Group, представить свій авторський проект "Enlightenment" ("Просвітлення"). Це мультимедійна інсталяція у жанрі science art. Проект був створений з метою концептуально об'єднати мистецтво і науку; представити художнє відображення майбутнього; показати красу архітектури Творця і природних  явищ. "Enlightenment" був неодноразово представлений в Україні та за її межами (виставка номінантів PinchukArtCentre Prize 2009, II Moscow International Biennale for Young Art "Qui Vive?", X ART-KYIV Contemporary/ Special Project DIALOGIA та ін.).

 

Євгеній Чернишов (SYN Art Group ) & Melting Clouds: проект "Просвітлення" 

 

Як зазначає сам Євгеній: "Для мене особливо важливим є те, що Україна представить у Венеції проект світового масштабу, що синтезує в собі мистецтво і науку; презентує  країну у фазі динамічного і успішного розвитку сучасного мистецтва. "Enlightenment" — мій авторський винахід, унікальна мультимедійна інсталяція, що візуалізує процес перетворення світла в одухотворені абстрактні форми. Варто зазначити, що створення світлових динамічних абстракцій здійснюється без використання будь-яких комп'ютерних технологій і симуляцій, що є досить унікальним явищем для творів мистецтва у сфері media art. Цей проект є експериментальним дослідженням світла як базису життя у просторі. Лазерний промінь у темряві символізує глибину проникнення людської думки в основу самого Всесвіту". 

 


 

Організатор: It’s LIQUID Group

Куратори: Arch. Luca Curci (director of It’s LIQUID Group), Andrea Chinellato (director of Palazzo Ca’ Zanardi & Venice Art House Gallery)

 

Офіційна сторінка події