Закордонні медіа-артисти, «Київський діалог» і «Код міста» – на фестивалі «Конструкція»

Із 7 до 13 вересня у Дніпропетровську відбудеться фестиваль «Конструкція». Він поєднує теми містобудови та соціокультурного розвитку, а також ставить на меті пожвавлення діалогу навколо творчих потреб людини, яка живе в умовах постіндустріального та пострадянського міста.

 

 

Протягом фестивального тижня майданчиком для подій виступатимуть знакові місця та громадський простір Дніпропетровська: музей Літературне Придніпров’я, Палац культури ім. Ілліча, недобудований музей космонавтики, Будинок органної та камерної музики та інші.

 

Фестиваль супроводжуватимуть дискусії «Київський діалог: Соціальні інновації. Простори взаємодії. Креативні індустрії», презентації та воркшопи з українськими та закордонними фахівцями у сфері медіа-арту, нових технологій в мистецтві та креативної урбаністики. Серед учасників фестивалю: Katrin Bethge (Hamburg, DE), John Eckhardt (Hamburg, DE), Stanislav Abraham (Praha, CZ), Arma Agharta (Vilnius, LT), Forma (Praha, CZ),  Roberto Voorbij (Amsterdam, ND),  Jeff Alves de Lima (New York, USA),  Jed Voras Gallery (Paris, FR), Hye-Kyung Lee (London, UK), Blazej Malinowski (Berlin – Warsaw), Dtekk (Białystok, PL), Subforms ,The Orchestra Of Mirrored Reflections, Анна Звягінцева, Марія Куликівська, Юлія Кривич, Данііл Галкін, Радіо Сюрреалізм, Deme та інші.

 

Окремою програмою від проекту «Код міста» та ГО «Ґараж Ґенґ» відбудеться арт-хакатон – 36-годинний інтенсив для всіх, хто хоче реалізувати ідеї для міста, що поєднують технології, мистецтво та науку.

 

Минулого тижня ART UKRAINE писав при мистецький інтернет-флешмоб у рамках фестивалю «Конструкція».