Завдяки акції “Дерева за книги” у Карпатах висадять майже 50 000 дерев

З 30 травня до 3 червня всеукраїнська еко-програма «Разом за природу» провела акцію «Дерева за книги» на «Книжковому Арсеналі». За її умовами, за кожну книгу, куплену на ярмарку, у Карпатах висадять одне дерево.

 

Протягом п’яти днів книжкового ярмарку відвідувачі фіксували на спеціальному лічильнику, скільки книжок вони купили. На момент закриття фестивалю лічильник показував число 48 996. Саме стільки дерев організатори проекту висадять цього року у Карпатах.

 

Кожен учасник отримав сертифікат з кількістю дерев, які з’являться у Карпатах завдяки його участі в акції. За підрахунками волонтерів, у середньому відвідувачі «Книжкового Арсеналу» купували по 10 книг. Але були і рекордсмени. Так, Надія Потоцька-Пресіч придбала 62 книги за три дні. «Купила дуже багато книг: дитячі для сина, а також наукові, економічні, художні для себе. Я щаслива, що є така акція, і сподіваюсь, що всі ці книжки перетворяться на дерева. Дуже хочу їх побачити в Карпатах», — поділилася враженнями Надія.

 

Зображення надане організаторами

 

«Акція «Дерева за книги» — це ще один крок у рамках великої еко-ініціативи «Моршинської» та ще одне підтвердження того, що українцям небайдужа тема екології: наші співвітчизники вкотре продемонстрували, що ми не лише любимо читати, але й готові піклуватися про природу, захищати ліси загалом та Карпати зокрема», — зазначила Марина Соловйова, співорганізатор проекту.

 

Всеукраїнська еко-програма «Разом за природу» протягом двох років долучається до висадження дерев у національних парках Карпат. За цей час висаджено понад 70 000 дерев: у національних природних парках «Сколівські Бескиди», «Синевир», «Гуцульщина» та «Черемоський».

 

 

Про ініціативу:

 

«Разом за природу» — всеукраїнський проект, ініційований ТМ «Моршинська» у партнерстві зі Всесвітнім фондом природи в Україні (WWF). Його діяльність спрямована на збереження, оновлення та примноження карпатських лісів і природи України для теперішніх та майбутніх поколінь українців.