«Жінка. Література. Війна». Зустріч із письменницею Оленою Стяжкіною в ІЗОЛЯЦІЇ

31 січня фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошує на зустріч із Оленою Стяжкіною – донецькою письменницею та істориком. На заході відбудеться презентація книжки «Один талант» і дискусія з автором.

 

«Один талант» – психологічна проза, герої якої наділені талантом – одним на всіх. Цей талант, за словами Стяжкіної, виявляється у здатності любити людей, поруч з якими не світить сонце, і батьківщину, яка сприймається як єдина неслухняна дитина.

 

Навесні 2014 року Олена Стяжкіна отримала за книгу «Русскую премию» – нагороду, що присуджується найкращим російськомовним письменникам, які не живуть у Росії. Видрукуваний примірник твору на власні очі ще не бачила навіть сама авторка, тому ІЗОЛЯЦІЯ придбала «Один талант» спеціально для бібліотеки проекту «Донбаські студії», в рамках якого і відбувається захід.

 

Донбаські студії фонду ІЗОЛЯЦІЯ — дослідницький проект, спрямований на формування та консолідацію наукової спільноти навколо теми Донбасу. Він присвячений технологіям та соціальним комунікаціям, а також гуманітарним, соціальним і природничим наукам.

 

На зустрічі Олена Стяжкіна прочитає вибрані уривки з книжки, а також поговорить з прихильниками про «жіноче письмо» та досвід війни. Початок – о 13:00.