Конкурс на участь у міжнародному воркшопі з нет-арту «Мистецтво ONLINE»

Німецький культурний центр «Гете-Інститут в Україні», Фундація Центр Сучасного Мистецтва та Медіа Арт Лаб оголошують Конкурс на участь у міжнародному воркшопі з нет-арту «Мистецтво ONLINE».

Аналіз, дискусія, обговорення ідей і концепцій учасників, започаткування нет-арт проектів. Воркшоп «Мистецтво ONLINE» має стати місцем концентрації творчої енергії та створити платформу для започаткування нових мистецьких нет-арт проектів у співпраці з викладачем воркшопу.

Викладач воркшопу Вільфред Агрікола - директор Міжнародного фестивалю відео-арту Cologne OFF, відомий митець та куратор у галузі цифрового мистецтва. Як митець Вільфред Агрікола має понад 100 персональних виставок у близько 70 музеях. Його онлайн та оффлайн проекти, а також персональні мистецькі роботи були представлені на 200 фестивалях, бієнале та виставках медіа-арту в усьому світі, зокрема, на Бієнале Медіа-мистецтва (Меріда, Мексика), Бієнале Електронного мистецтва (Перт, Австралія), Венеційській бієнале (Італія), Бієнале в Сан-Пауло (Бразилія), на Медіа-Арт Фестивалі (Токіо, Японія), в Арс Електроніці (Лінц, Австрія), ZKM (Карлсруе, Німеччина) та на багатьох інших. 

http://www.agricola-de-cologne.de/ 

http://video.mediaartcologne.org/

http://coff.newmediafest.org/

http://www.mnac.ro/ 

http://www.annadwa.org/ 

http://www.javamuseum.org/

http://www.le-musee-divisioniste.org/mediacentre/

http://www.newmediafest.org/violence/

 

До участі у конкурсі запрошуються українські художники, дизайнери, програмісти, студенти, які мають інтерес, бажання й амбіції працювати у царині мистецтва новітніх технологій (медіа-мистецтві). Учасники повинні підготувати до воркшопу свою ідею нет-арт проекту.

Обов’язкове знання англійської мови на рівні спілкування і читання. Робочі сесії воркшопу проводитимуться англійською мовою. Учасники воркшопу повинні мати власний ноутбук для роботи. Участь у воркшопі безкоштовна.

Бажаючі мають надіслати заповнену аплікаційну форму з темою (subject) «cologne off workshop» на адресу mediaartlab@gmail.com до 2 березня 2011 р. 

Інформацію про запрошених учасників буде оголошено 7 березня 2011.

Дата проведення: 14-15  березня 2011 року 

Місце проведення: Фундація Центр Сучасного Мистецтва, вул. Щекавицька, 34 (підвал)

За додатковою інформацією звертайтесь  до Медіа Арт Лаб 

за тел:  097 562 32 61, 044 332 01 11
http://www.facebook.com/mediaartlab

або до Фундації Центр Сучасного Мистецтва 

за тел:  044 221 40 49