Лекція про культурний менеджмент від Лідії Варбанової

28 жовтня у конференційній залі Гете-Інституту відбудеться лекція канадської дослідниці, менеджери Лідії Варбанової «Стратегічний менеджмент та підприємництво в мистецькій сфері». Лекція відбудеться в рамках освітнього проекту «Культура 3.0» від СSM.

 

У лекції йтиметься про теоретичні засади стратегічного менеджменту із посиланням на практичний досвід мистецьких інституцій і різного типу культурних подій у Канаді та Європі. Серед питань у фокусі лекторки: чому інноваційний тип мислення та підприємницька діяльність є дуже важливими векторами стратегічного менеджменту у сфері мистецтва; якими є особливості побудови стратегій для різних типів мистецьких інституцій; чи може мистецька активність вибудувати стійку бізнес-модель і наскільки це важливо для розвитку економіки та мистецької сфери.

Лідія Варбанова має більш ніж двадцятирічний досвід консультування, дослідження та викладання у понад 50 країнах світу. Вона є унікальною експерткою з питань менеджерських стратегій, підприємництва та онлайн-технологій, яка спеціалізується (окрім іншого) на мистецтві, культурі та некомерційному секторі.

Лекція відбуватиметься англійською мовою з перекладом на українську. Реєстрація на лекцію є обов’язковою! Зареєструйтесь за мейлом info@csmart.org.ua або телефоном 044 501 94 61.