Відкриття передаукціонної виставки класичного українського живопису і графіки ХХ століття від аукціонного дому "Золотое сечение"

25 лютого в столичному Центрі сучасного мистецтва "М17" відбудеться відкриття передаукціонної виставки класичного українського живопису і графіки ХХ століття від аукціонного дому "Золотое сечение".

Роботи, представлені на аукціоні, походять з приватних українських колекцій і виставлені на публічні торги вперше. Більшість робіт зберігалася у зібраннях протягом 15-30 років, і ніколи не експонувалися, що також цікаво для мистецтвознавців та експертів. Наголос у колекції аукціону зроблений на художників Київської школи, як основного центру мистецтва в Україні, проте також представлені регіони: Одеса, Крим, Харків, Ужгород, Луганськ, Донецьк, Львів та ін. 

Серед топ-лотів роботи таких іменитих авторів радянського мистецтва як Сергій Шишко, Микола Глущенко, Володимир Сидорук, Людмила Семикіна, Тетяна Яблонська та Віктор Зарецький. Роботи цих авторів незмінно користуються популярністю серед колекціонерів і є хітами в будь-якій колекції українського мистецтва. 

З нових напрямів «Золотое сечение» освоює вид одного з найтонших та інтелігентних видів образотворчого мистецтва - графіку. Малюнок є основою всіх видів графіки та інших видів образотворчого мистецтва. Як правило, графічне зображення виконується на аркуші паперу. Художнику часом вистачає дуже простих засобів - графітного олівця або кулькової ручки, щоб виконати графічний малюнок. Колір в мистецтві графіки застосовується більш обмежено, ніж у живописі. Основними образотворчими засобами графіки є лінія, пляма, світлотінь. До цих засобів належить і фон, тобто тон і колір паперу. 

Графіка буде представлена на виставці окремим блоком на другому поверсі М17 ЦСМ, поряд з живописними роботами невеликого формату. Серед основних родзинок представлено розмаїття різних технік у роботах Віктора Зарецького, Сергія та Ігоря Григор'єва, Михайла Дерегуса, Миколи Глущенка, Василя Касьяна, Михайла Туровського, Алли Горської, Якова Басова та інших. 

Пропонований живопис пройшов перевірку на високу якість і оригінальність авторства експертами «Золотого сечения» і рекомендований як кращі зразки класичного мистецтва радянського і сучасного періодів. 

5 березня 2011 року аукціонний дім «Золотое сечение» відкриє весняний сезон аукціоном класичного живопису.
Офіційне відкриття передаукціонної виставки для цінителів українського мистецтва відбудеться 24 лютого о 19:00.
Вхід на відкриття тільки за запрошеннями.
Виставка працюватиме для всіх відвідувачів з 25 лютого до 4 березня.
Вхід вільний

 
Час роботи виставки: 25 лютого - 4 березня 2011
Адреса: вул. Горького 102-104, М17 ЦСМ
 
Аукціон відбудеться 5 березня о 14:00 там само

m17.com.ua